لمینیت دندان

لمینیت دندان در دندانپزشکی یک لایه ای از مواد هم رنگ با دندان ها هست که بر روی دندان ها چسبانده می شود. و بیشترین کاربرد را در دندانپزشکی زیبایی دارد. لمینیت دندان در واقع برای اصلاح شکل و رنگ های نامطلوب دندان، شکستگی و فرسایش های شدید در نتیجه افزایش سن (افراد مسن) استفاده می شود.
از مزایای لمینیت دندان که داشتن سطح شفاف و زیبا و ثبات رنگ می باشد و از معایب لمینیت دندان تراش مختصر دندان نسبت به کامپوزیت وینر است و همچنین عدم ترمیم شکستگی ها زیرا مجددا باید ساخته شود. از آنجایی که تراش دندان در حد 2 میلیمتر مینای دندان می باشد لذا توصیه می کنیم کار گذاشتن لمینیت دندان را زیر نظر متخصص و در یک دندانپزشکی خوب در تهران و یا شهر خود انجام دهید. زیرا در جایگذاری لمینیت به دلیل تراشیدن دندان امکان برگشت به حالت قبلی غیر ممکن است.
پس از انجام لمینیت دندان رعایت بهداشت دهان الزامی است توجه داشته باشید که از دستگاه های پیزوالکتریک جرم گیری باید با احتیاط انجام شود همچنین برخی از دهان شویه های حاوی فلوراید روی لمینیت تاثیر منفی می گذارند قبل از هر اقدامی با دندانپزشک خود مشورط کنید.
  برای به اشتراک گذاشتن این مطلب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید:
بیشتر بخوانید ...
درمان آفت دهان

درمان آفت دهان

بهتر است بدانید درمان آفت دهان فقط شامل درمان های علامتی است. به این معنی که پزشکان و دندانپزشکان با درمان های خود تلاش در کاهش علائم بویژه درد در مدت بروز آفت دهان دارند. بنابراین برای درمان سوسپانسیون ها و محلول های ترکیبی متفاوتی توسط پزشکان و دندانپزشکان تجویز می گردد که موجب بی حسی ناحیه اطراف آفت می شوند تا درد ناشی از آن حس نشود. در بسیاری موارد بی حسی کل دهان حس نامطلوبی دارد اما به دلیل طولانی بودن زمان بهبود آفت، برای جویدن و بلع غذا استفاده از این محلول ها علیرغم نامطلوب بودن لازم می باشد.
مراقبت های پس از جرمگیری

مراقبت های پس از جرمگیری

جرم دندان با رنگدانه های موجود بر روی دندان ها متفاوت است. علیرغم اینکه رنگدانه ها نیز با عمل جرمگیری از بین خواهند رفت،اما جرمگیری برای از بین بردن جرم تجویز می شود.
نظرات شما ...
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
تلفن تماس:
پیام:حروف تصویر را در کادر زیر وارد کنید

دندانپزشک خوب در تهران | ایمپلنت در شمال تهران | دندانپزشکی کودکان

گروه تخصصی دندانپزشکی و زیبایی میمنت، از ابتدای مهرماه سال 1390 با هدف ارائه ی خدمات نوین و با کیفیت در زمینه دندانپزشکی و دندانپزشکی زیبایی، با مدیریت دکتر محسن میمنت آبادی افتتاح گردید و کلینیک میمنت جزء دندانپزشک خوب در تهران می باشد. این مجموعه با بهره گیری از دندانپزشکان عمومی و متخصص مجرب و پرسنل اداری و درمانی آموزش دیده و حرفه ای در کنار استفاده از امکانات و تجهیزات دندانپزشکی مدرن و پیشرفته، سعی در ارائه خدمات در بالاترین سطح کیفی به مراجعه کنندگان را دارد.
کلینیک دندانپزشکی میمنت ارائه دهنده خدمات دندانپزشکی کودکان ، لمینیت دندان و ایمپلنت در شمال تهران می باشد.
کلینیک زیبایی میمنت علاوه بر خدمات زیبایی دندانپزشکی ارائه دهنده خدمات زیبایی جوانسازی پوست مانند تزریق بوتاکس، تزریق ژل، لیزر موهای زائد، و رفع چین و چروک پوست میباشد.

نشانی: نیاوران، ابتدای پورابتهاج، بعد از کاخ نیاوران، جنب بانک صادرات، پلاک 366
تلفن های تماس: 22829107 - 22829189 - 22810188 - 22810189
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
FacebookTwitterInstagramTelegramLinkedinGoogle PlusAparatYoutube