لمینیت دندان

لمینیت دندان در دندانپزشکی یک لایه ای از مواد هم رنگ با دندان ها هست که بر روی دندان ها چسبانده می شود. و بیشترین کاربرد را در دندانپزشکی زیبایی دارد. لمینیت دندان در واقع برای اصلاح شکل و رنگ های نامطلوب دندان، شکستگی و فرسایش های شدید در نتیجه افزایش سن (افراد مسن) استفاده می شود.
از مزایای لمینیت دندان که داشتن سطح شفاف و زیبا و ثبات رنگ می باشد و از معایب لمینیت دندان تراش مختصر دندان نسبت به کامپوزیت وینر است و همچنین عدم ترمیم شکستگی ها زیرا مجددا باید ساخته شود. از آنجایی که تراش دندان در حد 2 میلیمتر مینای دندان می باشد لذا توصیه می کنیم کار گذاشتن لمینیت دندان را زیر نظر متخصص و در یک دندانپزشکی خوب در تهران و یا شهر خود انجام دهید. زیرا در جایگذاری لمینیت به دلیل تراشیدن دندان امکان برگشت به حالت قبلی غیر ممکن است.
پس از انجام لمینیت دندان رعایت بهداشت دهان الزامی است توجه داشته باشید که از دستگاه های پیزوالکتریک جرم گیری باید با احتیاط انجام شود همچنین برخی از دهان شویه های حاوی فلوراید روی لمینیت تاثیر منفی می گذارند قبل از هر اقدامی با دندانپزشک خود مشورط کنید.
  برای به اشتراک گذاشتن این مطلب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید:
بیشتر بخوانید ...
عوارض ایمپلنت

عوارض ایمپلنت

ایمپلنت نیز مانند سایر درمان های پزشکی و دندانپزشکی دارای عوارضی است که موقت و گذرا بوده و پس از مدتی از بین خواهد رفت. در این مقاله سعی بر توضیح عوارض ایمپلنت و راه های کاهش آن ها شده است.
برای بسیاری از مراجعه کنندگان به مراکز دندانپزشکی این سؤال پیش می آید که آیا ایمپلنت عوارض دارد؟
روش های کاهش اضطراب در دندانپزشکی کودکان

روش های کاهش اضطراب در دندانپزشکی کودکان

بررسی دندان های کودک شما در دندانپزشکی کودکان از جمله کارهایی است که باید به طور منظم انجام گیرد. این بررسی ها که شامل چک کردن وضعیت دندان و لثه ها است به کودک کمک می کند تا از بهداشت مناسب دهان و دندان برخوردار گردد. در صورت عدم بررسی این موارد در دندانپزشکی کودکان، پلاکت باکتری بر روی دندان افزایش می یابد.
لمینیت کامپوزیتی دندان

لمینیت کامپوزیتی دندان

لمینیت دندان یکی از روش های زیباسازی و مرتب کردن دندان هاست. از جمله مزایای کاربرد لمینیت دندان کامپوزیتی تراش کم و سطحی و کاهش پوسیدگی دندان می باشد.
نظرات شما ...
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
تلفن تماس:
پیام:حروف تصویر را در کادر زیر وارد کنید

دندانپزشک خوب در تهران | ایمپلنت در شمال تهران | دندانپزشکی کودکان

گروه تخصصی دندانپزشکی و زیبایی میمنت، از ابتدای مهرماه سال 1390 با هدف ارائه ی خدمات نوین و با کیفیت در زمینه دندانپزشکی و دندانپزشکی زیبایی، با مدیریت دکتر محسن میمنت آبادی افتتاح گردید و کلینیک میمنت جزء دندانپزشک خوب در تهران می باشد. این مجموعه با بهره گیری از دندانپزشکان عمومی و متخصص مجرب و پرسنل اداری و درمانی آموزش دیده و حرفه ای در کنار استفاده از امکانات و تجهیزات دندانپزشکی مدرن و پیشرفته، سعی در ارائه خدمات در بالاترین سطح کیفی به مراجعه کنندگان را دارد.
کلینیک دندانپزشکی میمنت ارائه دهنده خدمات دندانپزشکی کودکان ، لمینیت دندان و ایمپلنت در شمال تهران می باشد.
کلینیک زیبایی میمنت علاوه بر خدمات زیبایی دندانپزشکی ارائه دهنده خدمات زیبایی جوانسازی پوست مانند تزریق بوتاکس، تزریق ژل، لیزر موهای زائد، و رفع چین و چروک پوست میباشد.

نشانی: نیاوران، ابتدای پورابتهاج، بعد از کاخ نیاوران، جنب بانک صادرات، پلاک 366
تلفن های تماس: 22829107 - 22829189 - 22810188 - 22810189
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
FacebookTwitterInstagramTelegramLinkedinGoogle PlusAparatYoutube