دندانپزشکی کودکان

دندانپزشکی کودکان تخصصی از رشته دندانپزشکی می باشد که تمرکز دندانپزشک بر روی سلامت دهان و دندان در رده سنی طفولیت تا نوجوانی به صورت تخصصی و نیازهای گروه سنی می باشد. بعد از گذراندن دوره دکتری دندانپزشکی عمومی اقدام به ادامه تحصیل در شاخه دندانپزشکی کودکان می نماید. با ارتقاء سطح آگهی جامعه اهمیت نگهداری و سلامت دندان ها شیری به اندازه دندان های دائمی برای والدین مشخص شده است.

نادیده گرفتن پوسیدگی دندان شیری غالبا منجر مشکلاتی در دندانی دائمی خواهد. دندان های شیری یکی ضروریات برای رشد کودک می باشد و زمانی که دندانهای شیری دچار درد و عفونت باشد علاوه بر ناراحتی کوک تأثیر آن بر سلامت و شادابی کودکان خواهد شد.

اولین دندان شیری در 6 ماهگی و آخرین زمان افتادن دندان شیری 12 سالگی برآورد شده که کودک می بایست هر 6 ماه یکبار توسط دندانپزشک معاینه و مراحل افتادن دندان شیری و رویش دندانی دائمی را مورد بررسی قرار دهد. این بررسی شامل خدماتی از جمله ترمیم های پیشگیرانه، عصب کشی و درمان ریشه دندانهای شیری (پالپوتومی و پالپکتومی)، روکش، ترمیم و فضا نگهدار است که توسط متخصصین دندانپزشکی کودکان ارائه می شود.
  برای به اشتراک گذاشتن این مطلب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید:
بیشتر بخوانید ...
درمان آفت دهان

درمان آفت دهان

تنها راه درمان علائم آفت دهان بویژه درد ناشی از آن استفاده از لیزر می باشد. تنها با یک بار استفاده از لیزر درد ناشی از آفت ازبین می رود.

از رادیوگرافی نترسید
از رادیوگرافی نترسید!

نقش مهم رادیوگرافی در تشخیص پوسیدگی ها و ضایعات اولیه دهان،فک و صورت برکسی پوشیده نیست اما توصیه پزشکان مبنی برپرهیز از رادیوگرافی های مکررو بی دلیل باعث شده عده ای از ترس آسیب های ناشی از اشعه و ابتلا به بیماری هایی نظیر سرطان ازانجام رادیوگرافی های لازم هم سرباز زنند.

A modified frenectomy technique a new surgical approach
A modified frenectomy technique: a new surgical approach
The frenum is a mucosal fold that attaches the lips or cheeks to the alveolar mucosa, gingiva, and underlying periosteum. Consequences of an abnormal frenal attach­ment include gingival recession, decreased vestibular depth, decreased range of lip movement, and involve­ment of interdental papilla, causing a diastema. Several methods to eliminate ectopic frenal attachments have been suggested, including frenectomy (elimination) and frenotomy (repositioning). 
سن مناسب ارتودنسی کودکان

سن مناسب ارتودنسی کودکان

رشد نامرتب دندانها زیبایی فرد را بهم میریزد.امروزه از طریق ارتودنسی به وضعیت دندانهای نامرتب رسیدگی میشود..عمل ارتودنسی در سن خاصی صورت میگیرد.
نظرات شما ...
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
تلفن تماس:
پیام:حروف تصویر را در کادر زیر وارد کنید

دندانپزشک خوب در تهران | ایمپلنت در شمال تهران | دندانپزشکی کودکان

گروه تخصصی دندانپزشکی و زیبایی میمنت، از ابتدای مهرماه سال 1390 با هدف ارائه ی خدمات نوین و با کیفیت در زمینه دندانپزشکی و دندانپزشکی زیبایی، با مدیریت دکتر محسن میمنت آبادی افتتاح گردید و کلینیک میمنت جزء دندانپزشک خوب در تهران می باشد. این مجموعه با بهره گیری از دندانپزشکان عمومی و متخصص مجرب و پرسنل اداری و درمانی آموزش دیده و حرفه ای در کنار استفاده از امکانات و تجهیزات دندانپزشکی مدرن و پیشرفته، سعی در ارائه خدمات در بالاترین سطح کیفی به مراجعه کنندگان را دارد.
کلینیک دندانپزشکی میمنت ارائه دهنده خدمات دندانپزشکی کودکان ، لمینیت دندان و ایمپلنت در شمال تهران می باشد.
کلینیک زیبایی میمنت علاوه بر خدمات زیبایی دندانپزشکی ارائه دهنده خدمات زیبایی جوانسازی پوست مانند تزریق بوتاکس، تزریق ژل، لیزر موهای زائد، و رفع چین و چروک پوست میباشد.

نشانی: نیاوران، ابتدای پورابتهاج، بعد از کاخ نیاوران، جنب بانک صادرات، پلاک 366
تلفن های تماس: 22829107 - 22829189 - 22810188 - 22810189
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
FacebookTwitterInstagramTelegramLinkedinGoogle PlusAparatYoutube