هزینه لمینیت دندان

هزینه لمینیت دندان

آیا می دانید هزینه لمینیت با توجه به چه عواملی تعیین می شود؟ افرادی که می خواهند به سراغ لمینیت بروند اغلب در خصوص هزینه لمینیت دچار نگرانی هستند و گاه این نگرانی سبب منصرف شدن آن ها می شود. با بررسی عوامل مؤثر در هزینه لمینیت می توانید با دید باز به انتخاب روش مناسب برای خود اقدام نمایید.

لمینیت دندان چیست؟

همانطور که می دانید لمینیت برای درمان مشکلات بدفرمی، شکستگی جزئی، بد رنگی و سایر موارد زیبایی به کار گرفته می شود. در این روش شما می توانید از لبخندی زیبا برخوردار شوید. در این روش از دندان شما قالب گیری شده و در اغلب موارد دندان شما تراش داده می شود. در حال حاضر زیبایی روش لمینیت بیشتر از سایر روش ها می باشد. با استفاده از لمینیت دیگر از خندیدن در جمع طفره نخواهید رفت. موضوع مطرح شده در خصوص هزینه لمینیت همیشه دیده می شود.

هزینه لمینیت دندان

بررسی هزینه لمینیت بر اساس نوع

اجازه دهید هزینه لمینیت را به طور دقیق تر مورد بررسی قرار دهیم. دقت نمایید که لمینیت توسط دندانپزشک و به دو صورت انجام می شود. در روش اول دندان پزشک دندان شما را تراش می دهد این تراش به صورتی است که عاج دندان آسیبی نبیند. سپس لمینیت دندان بر روی دندان چسبانده می شود. در این روش از لمینیت سرامیکی استفاده می شود.

در روش دوم دندانپزشک دندان شما را تراش نمی دهد این روش که به لمینیت کامپوزیت مشهور است اغلب با استفاده از چسب صورت می پذیرد. لمینیت کامپوزیتی مواد همرنگ با دندان بوده که روی دندان شما چسبانده می شود، این نوع لمینیت از جنس پلیمر است. شاید این روش را به اسم ترمیم پلاستیکی بشناسید. هزینه لمینیت کامپوزیت ارزان بوده و گزینه ای مناسب برای افرادی است که توقع قابل قبولی از لمینیت دارند. هزینه این نوع لمینیت با توجه به مواد کامپوزیت تعیین می شود. این نوع درمان زمان و دوره مشخصی دارد و به نوعی پس از گذشت زمان مشخص احتمال زرد شدگی خواهد داشت.

لمینیت های سرامیکی

این نوع لمینیت اغلب در لابراتور ساخته می شود و از جنس سرامیک است. قیمت این نوع لمینیت نسبت به مدل قبل گرانتر است این افزایش هزینه در قبال زیبایی آن است. میزان دوام این نوع لمینیت بسیار عالی بوده و دچار تغییر رنگ نمی شود.


عوامل مؤثر در هزینه لمینیت 

حال می خواهیم در خصوص محاسبه قیمت لمینیت صحبت نموده و هم چنین به عواملی که در قیمت گذاری نقش مهمی دارند بپردازیم. یکی از مسائل بسیار مهم در هزینه لمینیت تجربه دندان پزشک و میزان شهرت او است. برنامه دندانپزشک تأثیر مستقیمی بر هزینه لمینیت دارد در واقع هرچه پزشک بیشتر برای شما وقت بگذارد نتیجه بهتر و در نهایت هزینه بیشتر خواهد بود. هزینه لمینیت در کلان شهرها بیشتر از شهرستان ها می باشد. اگر طرف قرارداد بیمه خاصی هستید می توانید از این طریق پیگیر کمتر شدن هزینه لمینیت باشید.

موضوع بسیار مهم در تعیین هزینه لمینیت تجهیزات و مرغوبیت لوازمی است که توسط دندانپزشک استفاده می شود. گاه مواد بکار برده در این روش بسیار مرغوب بوده و این موضوع هزینه لمینیت را افزایش می دهد. تعرفه های مطرح شده در نظام دندانپزشکی از دیگر مسائل تعیین هزینه لمینیت است. نوع و جنس لمینیت استفاده شده و هم چنین میزان آسیب دندان شما از دیگر موارد تاثیرگذار در هزینه لمینیت می باشد.

اگر به دنبال دندانپزشک خوب در تهران هستید پیشنهاد می کنید به کلینیک دکتر میمنت مراجعه فرمایید.

هزینه لمینیت دندان
  برای به اشتراک گذاشتن این مطلب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید:
بیشتر بخوانید ...
عوارض ایمپلنت دندان

عوارض ایمپلنت دندان

ایمپلنت نیز مانند سایر درمان های پزشکی و دندانپزشکی دارای عوارضی است که موقت و گذرا بوده و پس از مدتی از بین خواهد رفت. در این مقاله سعی بر توضیح عوارض ایمپلنت و راه های کاهش آن ها شده است.
برای بسیاری از مراجعه کنندگان به مراکز دندانپزشکی این سؤال پیش می آید که آیا ایمپلنت عوارض دارد؟
از رادیوگرافی نترسید
از رادیوگرافی نترسید!

نقش مهم رادیوگرافی در تشخیص پوسیدگی ها و ضایعات اولیه دهان،فک و صورت برکسی پوشیده نیست اما توصیه پزشکان مبنی برپرهیز از رادیوگرافی های مکررو بی دلیل باعث شده عده ای از ترس آسیب های ناشی از اشعه و ابتلا به بیماری هایی نظیر سرطان ازانجام رادیوگرافی های لازم هم سرباز زنند.

نظرات شما ...
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
تلفن تماس:
پیام:حروف تصویر را در کادر زیر وارد کنید

دندانپزشک خوب در تهران | ایمپلنت در شمال تهران | دندانپزشکی کودکان

گروه تخصصی دندانپزشکی و زیبایی میمنت، از ابتدای مهرماه سال 1390 با هدف ارائه ی خدمات نوین و با کیفیت در زمینه دندانپزشکی و دندانپزشکی زیبایی، با مدیریت دکتر محسن میمنت آبادی افتتاح گردید و کلینیک میمنت جزء دندانپزشک خوب در تهران می باشد. این مجموعه با بهره گیری از دندانپزشکان عمومی و متخصص مجرب و پرسنل اداری و درمانی آموزش دیده و حرفه ای در کنار استفاده از امکانات و تجهیزات دندانپزشکی مدرن و پیشرفته، سعی در ارائه خدمات در بالاترین سطح کیفی به مراجعه کنندگان را دارد.
کلینیک دندانپزشکی میمنت ارائه دهنده خدمات دندانپزشکی کودکان ، لمینیت دندان و ایمپلنت در شمال تهران می باشد.
کلینیک زیبایی میمنت علاوه بر خدمات زیبایی دندانپزشکی ارائه دهنده خدمات زیبایی جوانسازی پوست مانند تزریق بوتاکس، تزریق ژل، لیزر موهای زائد، و رفع چین و چروک پوست میباشد.

نشانی: نیاوران، ابتدای پورابتهاج، بعد از کاخ نیاوران، جنب بانک صادرات، پلاک 366
تلفن های تماس: 22829107 - 22829189 - 22810188 - 22810189
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
FacebookTwitterInstagramTelegramLinkedinGoogle PlusAparatYoutube