اصلاح طرح لبخند

اصلاح طرح لبخند
لبخند زیبا یکی از ویژگی هایی است که باعث جلب توجه دیگران می شود. از این رو اصلاح طرح لبخند برای افراد به ویژه خانم ها بسیار اهمیت دارد. لبخند زیبا تاثیر زیادی بر اطرافیان و دوستان شما خواهد داشت و سبب افزایش اعتماد به نفس تان می شود چرا که با خیالی راحت می توانید در اجتماع حضور پیدا کنید.

اصلاح طرح لبخند برای چه کسانی مناسب است؟

هر فردی که یکی از مواردی زیر را که باعث کاهش اعتماد به نفس و ناراحتی او می شود داشته باشد، می تواند از اصلاح طرح لبخند برای بهبود روحیه و اعتماد به نفس خود استفاده کند.
• فاصله نامناسب بین دندان ها
• داشتن دندان کج
• نداشتن دندان
• رنگ نامناسب دندان
• شکستگی و لب پر شدن دندان
• پوسیدگی دندان

هدف از اصلاح طرح لبخند

هدف از اصلاح طرح لبخند رسیدن به یک سیستم متعادل است که اجرای آن با هماهنگی در کنارهم عمل کنند. بافت های نرم، دندان ها، عضلات، مفاصل و ساختار استخوانی دندان در اصلاح طرح لبخند به صورت متعادل و متوازن با هم عمل خواهند کرد. برای رسیدن به لبخندی زیبا باید از ارتباط متقابل اجزای دهان اطلاعات جامعی داشته باشیم تا طرح لبخندی زیبا مناسب با صورت هر شخص ارائه دهیم.

نخستین مرحله بهبود در اصلاح طرح لبخند

اولین قدم در اصلاح طرح لبخند این است که سلامت دهان و دندان بررسی شود. اگر مشکلی در دهان و دندان وجود داشته باشد باید قبل از هر اقدامی برای زیبایی دندان، برطرف شود. شرط اصلی و ضروری داشتن یک لبخند زیبا، بهداشت دهان و دندان است و باید به سلامتی آن توجه داشت. طول دوره درمان در هر فرد با توجه به روش انتخابی در اصلاح طرح لبخند متفاوت خواهد بود. عده ای یک جلسه و عده ای بیش از چند جلسه برای درمان وقت لازم دارند. هزینه آن نیز با توجه به بهداشت دهان و روش انتخابی متفاوت خواهد بود.

موارد مورد توجه در اصلاح طرح لبخند

برای خلق لبخند زیبا و انتخاب روش مناسب در ایجاد آن، دندانپزشک کل اجزای صورت، رنگ مو، شکل و نمای دندان، بافت لثه، بلندای دندان و لب ها را نیز در نظر می گیرد. با توجه به نیاز و درخواست هر فرد و دلایل گوناگون اصلاح طرح لبخند صورت می گیرد. بعد از شناخت ایراد دندان خود و با توجه به بهداشت دهان و ویژگی های مدنظر دندانپزشک روش انتخابی برای شما اعمال خواهد شد.

اصلاح طرح لبخند با ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان یکی از روش های اصلاح طرح لبخند است که موجب زیبایی چهره فرد و بهبود تکلم و سلامتی در بیمار می شود. ایمپلنت ماده ای از جنس تیتانیوم است که با کمک جراحی درون لثه قرار داده می شود. اتصال با استخوان باقی مانده در لثه پس از مدت زمانی صورت می گیرد. ایمپلنت دندان روش های مختلفی دارد که هر کدام مزیت های خاص خود را خواهند داشت. این روش در زیبا کردن دندان تاثیر به سزایی میگذارد. برای حفظ کارایی ایمپلنت مانند دندان طبیعی باید از آن مراقبت کرد. پوسیدگی در ایمپلنت اتفاق نمی افتد و حرکتی نخواهد داشت. عده ای تصور می کنند که جراحی ایمپلنت دردناک است در حالی که درد زیادی ندارد. موفقیت در ایمپلنت نیازمند این است که به طور مرتب به دندانپزشک خود مراجعه کنید.

اصلاح طرح لبخند با لمینت دندان

لمینت دندان به صورت لایه ای می باشد که با دندان ها همرنگ است و از آن برای اصلاح طرح لبخند استفاده می کنند. لمینت به دو صورت کامپوزیت و سرامیکی انجام می شود که چزء پر کاربردترین روش های اصلاح طرح لبخند است . به همین علت می توان گفت  لمینت دندان روشی رایج در اصلاح طرح لبخند است که در دندانپزشکی استفاده می شود.

گروه تخصصی دندانپزشکی و زیبایی میمنت

افتتاح گروه تخصصی دندانپزشکی میمنت در مهرماه سال 1390 آغاز شد. این مجموعه خدماتی با کیفیت و نوین در حیطه دندانپزشکی و هم چنین دندانپزشکی زیبایی ارائه می دهد. این کلینیک که مدیریت آن با دکتر حسن میمنت آبادی می باشد از کلینیک های خوب و کارای دندانپزشکی در تهران است. این مجموعه برای ارائه دادن خدماتی با کیفیت بالا از متخصصان با تجربه و حرفه ای بهره می گیرد. پرسنل اداری و درمانی آن آموزش دیده اند و تجهیزات و امکانات آن پیشرفته و مدرن است. این کلینیک واقع در شمال تهران است و خدماتی نظیر لمینت دندان، ایمپلنت و دندانپزشکی کودکان را با بهترین کیفیت و بهترین تجهیزات ارائه می دهد.

اصلاح طرح لبخند لثه ایی، معجزه ی زیبایی

چه بخواهیم و چه نخواهیم همیشه از طریق ظاهرمان قضاوت می شویم. تجربه ثابت کرده است که داشتن دندان هایی منظم و سفید، زیبایی لبخند مان را دو چندان می کند. خنده از نظر بسیاری از محققین در تاثیرگذاری شخص بر دیگران و ایجاد ارتباط بهتر به آن ها کمک می کند. با وجود تاکید بر داشتن لبخند زیبا، تعداد کمی از مردم می دانند که امروزه با جراحی های خیلی ساده می توانند لبخند زیباتری به خود و عزیزانشان هدیه دهند.
یکی از مواردی که خیلی از افراد ناخواسته با آن دسته و پنجه نرم می کنند، داشتن لثه های بزرگ و نمایان شدن قسمت زیادی از آنها هنگام لبخند است. اصلاح طرح لبخند لثه ایی برای رفع این مشکل راهکاری بسیار ساده ارائه می کند که از طریق پزشک متخصص قابل اعمال است. شاید اصلاح طرح لبخند لثه ایی برای بسیاری موضوعی ضروری تلقی نشود، اما بیشتر ما از آن به عنوان معجزه ی زیبایی یاد کردیم. چرا که افراد با لثه های بزرگ از اینکه لبخندی صورتی رنگ داشته باشند اظهار نارضایتی می کنند، وحتی بسیاری از خندیدن خودداری می کنند و در مقابل دوربین عکاسی ظاهر نمی شوند. در اصل نمی توان گفت این افراد با دندان های خود مشکل دارند بلکه لثه های بزرگ است که آن ها را اذیت می کند. 

طرح اصلاح لبخند لثه ایی و رفع علت آن 

پدیدار شدن لثه ها بزرگ علل متعددی دارد که از معمول ترین آن ها می توان به کوتاه بودن لب بالایی، بزرگ بودن بستر لثه و کوتاه بودن قد دندان ها اشاره کرد که همه معلول عوامل وراثتی هستند.
طبق نظر دندان پزشکان خنده ای زیبا است که فقط دو میلیمتر از لثه ها را نمایان سازد؛ نمایش سه میلیمتر از لثه و حتی بیشتر، از زیبایی لبخند می کاهد. راهی برای جلوگیری از بوجود آمدن دندان لثه ایی امکان ندارد اما امروزه درمان به صورت پیشرفته و تضمینی به افراد دچار این مشکل بسیار کمک می کند.

  برای به اشتراک گذاشتن این مطلب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید:
بیشتر بخوانید ...
نحوه نگه داری دندان شیری

نحوه نگه داری دندان شیری

دندان های شیری نیازمند مراقبت و نگهداری می باشند . این دندان ها نیز در برخی موارد دچار پوسیدگی می شوند که این امردرنگهداری دندان های شیری تاثیر گذار است.
مراقبت های پس از جرمگیری

مراقبت های پس از جرمگیری

جرم دندان با رنگدانه های موجود بر روی دندان ها متفاوت است. علیرغم اینکه رنگدانه ها نیز با عمل جرمگیری از بین خواهند رفت،اما جرمگیری برای از بین بردن جرم تجویز می شود.
درمان آفت دهان

درمان آفت دهان

تنها راه درمان علائم آفت دهان بویژه درد ناشی از آن استفاده از لیزر می باشد. تنها با یک بار استفاده از لیزر درد ناشی از آفت ازبین می رود.

نظرات شما ...
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
تلفن تماس:
پیام:حروف تصویر را در کادر زیر وارد کنید

دندانپزشک خوب در تهران | ایمپلنت در شمال تهران | دندانپزشکی کودکان

گروه تخصصی دندانپزشکی و زیبایی میمنت، از ابتدای مهرماه سال 1390 با هدف ارائه ی خدمات نوین و با کیفیت در زمینه دندانپزشکی و دندانپزشکی زیبایی، با مدیریت دکتر محسن میمنت آبادی افتتاح گردید و کلینیک میمنت جزء دندانپزشک خوب در تهران می باشد. این مجموعه با بهره گیری از دندانپزشکان عمومی و متخصص مجرب و پرسنل اداری و درمانی آموزش دیده و حرفه ای در کنار استفاده از امکانات و تجهیزات دندانپزشکی مدرن و پیشرفته، سعی در ارائه خدمات در بالاترین سطح کیفی به مراجعه کنندگان را دارد.
کلینیک دندانپزشکی میمنت ارائه دهنده خدمات دندانپزشکی کودکان ، لمینیت دندان و ایمپلنت در شمال تهران می باشد.
کلینیک زیبایی میمنت علاوه بر خدمات زیبایی دندانپزشکی ارائه دهنده خدمات زیبایی جوانسازی پوست مانند تزریق بوتاکس، تزریق ژل، لیزر موهای زائد، و رفع چین و چروک پوست میباشد.

نشانی: نیاوران، ابتدای پورابتهاج، بعد از کاخ نیاوران، جنب بانک صادرات، پلاک 366
تلفن های تماس: 22829107 - 22829189 - 22810188 - 22810189
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
FacebookTwitterInstagramTelegramLinkedinGoogle PlusAparatYoutube